מנעולן בהרצליה

אביתר מנעולן בהרצליה מספק שירותי מנעולנות 24 שעות לכל סוגי העבודות בתחום. מתיקון דלתות, החלפת צילינדרים, פריצת דלתות, כיוון דלתות. פריצת כספות, התקנת מפתח עליון לכספות ועוד.
ניסיון רב של שנים רבות, תושב העיר הרצליה ומספק שירות אמין מקצועי והוגן. זמן הגעה ממוצע הוא כ- חצי שעה מזמן הקריאה.

מנעולן אמין מוסמך בהרצליה

ישנם מצבים כאשר אדם מגיע הביתה וקולט שדלת הכניסה שלו לא נפתחת. אין סיבה להיכנס ללחץ, נשמו עמוק ותחפשו מנעולן זמין ומהיר. חשוב לדעת שעסק של פריצת דלתות דורש כמה דברים מבעל המקצוע. ראשית כל צריך לבקש מבעל המקצוע תעודה שהוא ראשי להיות מנעולן ולפרוץ דלתות כחוק. דבר שני הוא האם יש למנעולן תעודת יושר מהמשטרה. האישורים האלו נחוצים ביותר לכל מנעולן, אם בעל המקצוע לא מחזיק בהם תתרחקו. אין לדעת ולהסתמך עליהם שאומרים "אל דאגה יש לנו ניסיון" שבסוף לא יעלה ביוקר.

שירותים שמספק מנעולן בהרצליה:

  • החלפת צילינדרים
  • תיקון כל סוגי הדלתות
  • פורץ כספות
  • החלפת מנעולים
  • פריצת דלת ללא נזק
  • תיקון ידיות
  • החלפת מנעול לדלתות זכוכיות
  • תיקוני דלתות
  • החלפת מנעולים לאופנועים
  • מנעולן תושב העיר עם שירות מהיר

מנעולן בהרצליה 24 שעות

מנעולן 24 שעות תושב העיר הרצליה דלתות ורכבים

חשוב לדעת כאשר אתם צריכים להזמין מנעולן אליכם הביתה, לעולם לא תדעו מתי באמת תצטרכו. אין שעה מדויקת שאנחנו צריכים לקרוא למנעולן זה יכול להיות בכל רגע. אך אם קורה מצב שצריך לקרוא למנעולן בשעה מאוחרת בלילה?. יש מנעולנים שעובדים 24 שעות, אך יש לדעת שאין לגבות עבור שעה מאוחרת תוספת תשלום. המלצה שלנו היא כאשר אתם רוצים להזמין בעל מקצוע בשעות המאוחרות של הלילה. תשאלו את בעל המקצוע האם יש תוספת תשלום עבור הביקור. מנעולן מקצועי ואמין אינו גובה עבור זה. אך כדי להימנע מ אי-נעימות מומלץ לשאול.

פורץ מנעולים בהרצליה

מה חשוב לדעת כאשר מדובר בפריצת מנעולים?. ראשית כל כאשר אתם מגיעים למצב שצריך לפרוץ את המנעול. תשאלו את בעל המקצוע האם תיגרם נזק לדלת בעקבות הפריצה. כדי לשאול גם מה השלבים שהוא מתכוון לעשות לאחר הפריצה. כלומר האם תהיה הוצאה נוספת?. כמו החלפת מנועל חדש, או בעבור תיקון מנעול הישן.

אך איך בכלל בוחרים את בעל המקצוע

את בעל המקצוע יש לבחור על פי המקצועיות שלו. כבר בשיחת הטלפון אתם יכולים להבין את סוג המנעולן. תספרו לו את התקלה, ומה יש לעשות, ולפני הדיבור שלו תראו אם הוא מקצועי או לא. לאחר מכן, את האמינות שלו. שבעל המקצוע בודק את הבעיה ומתקן אותה בקלות. ישנם בעלי מקצוע שמזהים את התקלה ומורחים את הלקוחות, היזהרו מהם!.
לגבי מחירים: תשאלו את בעל המקצוע מה המחיר שאתם דורשים עבור התקלה שלכם. עדיף לשלוח תמונות עם התקלה, ולקבל הצעת מחיר ממוצעת. אחרי שקיבלתם הצעת מחיר, תתיעצו עם עוד בעלי מקצוע אחרים ותראו את המחירים אצלם.

מחירון מנעולן בהרצליה מעודכן

תיקון דלתות זכוכיתמחיר החל מ- 100₪
פריצת כספות דיגיטליתמחיר החל מ- 250₪
פריצת מנעול בהרצליהמחיר החל מ- 150₪
התקנת ידית בהרצליהמחיר החל מ- 120₪
תקציר