החלפת מנעול לדלת פלדלת

אם החלטתם להחליף את המנעול של הדלת שלכם, אתם עשויים לתהות כמה זה יעלה. ישנם מספר גורמים שתצטרך לקחת בחשבון. להלן מספר גורמים המשפיעים על עלות החלפת מנעול לדלת פלדלת. סוגי המנעולים משתנים במחיר, אך יש כמה דברים בסיסיים שכדאי לדעת עליהם לפני שמתחילים בפרויקט. כאן, נדבר על כמה יעלה התקנת מנעול בריח או שקע על דלת פלדלת.

עלות החלפת מנעול לדלת פלדלת

החלפת מנעול לדלת היא קלה, אך כדאי לדעת כיצד לעשות זאת נכון. ניתן להחליף את רוב המנעולים באמצעות מברג בלבד, כך שתוכל לעשות זאת בעצמך בסביבות 50 ש"ח . עם זאת, לא תמיד ניתן לעשות זאת בעצמך. במקרים כאלה, ייתכן שתזדקקו לעזרה של מנעולן מקצועי. תלוי כמה מורכב המנעול שלך, ייתכן שתצטרך לשלם בין ש"ח 150 ל ש"ח 350 עבור איש מקצוע.

עבור דלתות העשויות פלדלת, עלות החלפת מנעול נמוכה מזו של דלתות עץ, מכיוון שאין צורך בקידוח חורים חדשים. אתה יכול גם לבחור במפתח מחדש של מנעול במקום להחליף אותו לחלוטין. אף על פי כן, עדיין חשוב להבין שתהליך המפתח מחדש של המנעול אינו קל כמו החלפת מפתח בלבד. אם תרצה לאבטח את דלת ה פלדלת שלך שוב, עליך לשקול אפשרות זו.

ישנם גורמים רבים שקובעים את המחיר של החלפת מנעול בדלת פלדלת. אמנם אין כמות מוגדרת, אבל למנעולים שונים יש מחירים משתנים. כדאי לדעת מה אתם צריכים ולחפש לפני שאתם מחליטים על מחיר. זכור כי ישנם משתנים רבים שיכולים להשפיע על עלות החלפת מנעול בדלת פלדלת. המחיר תלוי במגוון גורמים, לרבות סוג המנעול, החומר וגורמים נוספים.

סוגי מנעולים

כאשר מדובר בהתקנת מנעול חדש לדלת פלדלת, חיוני להתחשב בעיצובו. בורג קפיץ הוא אפשרות טובה אם אתה צריך אבטחה נוספת. מנוף קל יותר לתפעול ונותן לפורץ סיכוי גדול יותר להיכנס. ניתן למצוא אותו בגימור סאטן כרום או אלומיניום. הוא מיועד לדלתות ימניות ויש לו מגן אחורי בגודל 2-3/4 אינץ'.

מנעולי מנוף גליליים דומים לבריחים, אבל הרבה יותר קל לזהות אותם בשורה של מנעולים. מנעולים אלו הם ניידים ומשמשים לרוב בדלתות חיצוניות. הם שימשו במקור במצרים העתיקה ובבבל. מנעולים אלה זמינים במגוון סוגים, כולל גלילי ומרובע. מנעולי מנוף גליליים כוללים מוט מעוקל שקשה יותר לשבור אותו ממנעולי תליה מסורתיים.

השלב הראשון בהחלפת מנעול תיקון דלת פלדלת הוא מדידת הדלת. אמנם כדאי לנסות למצוא את ההתאמה המדויקת, אבל ייתכן שיהיה קל יותר לקנות מנעול באותו סגנון. כך, אינך צריך לבצע התאמות גדולות בדלת שלך. ברגע שאתה יודע איזה סוג של מנעול יש לך, אתה יכול לקנות אותו בחנות לחומרי בניין. אם אתה שיפוצניק, אתה יכול בקלות להחליף את המנעול בעצמך, או להזמין מנעולן מקצועי שיתקן אותו.

אתה יכול לבחור את המנעול המתאים לדלת ה פלדלת שלך בהתבסס על תקני הביצועים והעמידות שלה. מנעולים מאושרים על ידי BHMA או ANSI עברו בדיקות תקנים קפדניות. מוצרים דרגה 1 הם האפשרות הטובה ביותר אם אתה מחפש אבטחה מקסימלית. מוצרים דרגה 2 מתאימים גם לסביבות רגילות יותר, והם חייבים לעבור סט של תקנים לפני מכירתם. עם זאת, הם אינם מאובטחים כמו מנעולים דרגה 1, ועליכם לבחור את המנעול על סמך מטרתו.

עלות התקנת מנעול שקע בדלת פלדלת

בין סוגי המנעולים השונים הזמינים לדלתות פלדלת, מנעול החריצים הוא הפופולרי ביותר בגלל תקני האבטחה הגבוהים שלו. יש לו כמה יתרונות על פני מנעולים אחרים, והוא גם עמיד יותר. למרות שיש טיעון חזק לבחירת סוג זה של מנעול, אנשים רבים שוכחים להתחשב בדלת בעת קבלת ההחלטה הסופית. בנוסף לאבטחה, מנעול שקע יכול להוסיף תכונה ייחודית ודקורטיבית לדלת פלדלת.

בחירת המנעול הנכון יכולה לעשות הבדל גדול בעלות הכוללת של הפרויקט שלך. בעוד שמנעול דלת פלדלת סטנדרטי עשוי לעלות עד $40, מנעול שקעים יוקרתי יכול לעלות עד $1,200. מחיר זה אינו כולל עבודה וחומרים. מנעולן מקצועי יכול להתקין מנעול במחיר של 80ש"ח  או 200ש"ח, תלוי במורכבותו.

השלב הראשון של התקנת מנעול שקע הוא לקדוח חור בדלת. נדרש חור מעט גדול יותר מבריח הנעילה. למשימה זו יש צורך במסור חורים ובעט כף בגודל 1/8 אינץ'. השלב הבא הוא לחבר את הצילינדר וסיבוב האגודל לדלת. יש לאבטח את הבורג עם ברגים לאחר התקנת הצילינדר וסיבוב האגודל.

ברגע שיש לך את החומרים והחומרה הדרושים, אתה יכול להתחיל להתקין את המנעול. למנעול עצמו יש מפתח שיש לסובב אותו מספר פעמים לפני שייפגע. תהליך זה נקרא "בדיקת עמידות", והוא נעשה על מנת לוודא שהמנעול עמיד ויכול לעמוד בבורר מנעולים מקצועי עד 10 דקות. הוא גם נתון למספר מכות על ידי הגברת הכוח עד שהוא אינו מסוגל יותר להתנגד לכוח.
החלפת מנעול לדלת פלדלת

עלות התקנת בריח על דלת פלדלת

קיימות מספר שיטות להתקנת בריח על דלתות פלדלת. שיטה אחת כרוכה בקידוח החור עבור חבית ה-deadbolt באמצעות מקדחה. החור צריך להיות בעומק של רבע סנטימטר. לאחר קדוח החור, יש להגדיר את הבריח בדלת. כדי לעשות זאת, עקוב אחר ההנחיות בגיליון ההוראות של בורג. ניתן גם להשתמש במסור חורים ולהקפיד על ביצוע מפרט היצרן.

זמינות ערכות התקנת בריח עשה זאת בעצמך. הם כוללים תבנית נייר שתעזור לסמן את הדלת לפני הקידוח. חשוב ליישר את המנעול החדש בצורה נכונה כדי להבטיח את היישור הנכון. אם אתה מבצע את העבודה בעצמך, וודא שאתה יודע איך להשתמש במקדחה ובריבוע מהירות. ודא שהחור נמצא במיקום המדויק שבו אתה הולך להתקין את הבריח.

בהתאם לסגנון הבריח שתבחרו, תוכלו להתקין בריח על דלת פלדלת או עץ בעצמכם. מנעולן יגבה בין ש"ח 50 ל-200ש"ח   עבור עבודה, הכוללת את עלות הבריח עצמו. עלות ההתקנה תהיה תלויה בערכת המנעול שתרכוש ובמספר הברגים שברצונך להתקין. אם אתם מתכננים להתקין אותם בעצמכם, ודאו שאתם מודדים את הדלת כדי להיות בטוחים שהבריח יתאים.
אביתר נותן שירותים במרכז הארץ כמנעולן בחולון לכל סוגי עבודות פריצת דלתות כיוון פריצת כספות במחירים משתלמים תשלחו תמונה או סרטון קבלו הצעת מחיר מהירה ללא הפתעות.

עלות התקנת מנעול שרשרת בדלת פלדלת

בכל הנוגע לאבטחה, למנעולי שרשרת יש הרבה מה להציע. דבר אחד, הם זולים וקלים להתקנה, למרות שהם אינם מנעולים עצמאיים. מנעול שרשרת מגיע עם שני חלקים שאחד מהם מתחבר למסגרת הדלת והשני 'נכנס' לשרשרת כשהוא ננעל. בהתקנה מותקן מנעול שרשרת על משקוף הדלת בגובה הכתפיים. שני ברגים ארוכים ננעצים לתוך המסגרת כדי להחזיק את שני החלקים יחד.

כדי להתקין את מנעול השרשרת, יש למדוד תחילה את גובה הדלת ולסמן את מיקום מחזיק השרשרת. מסילת המנעול היא החלק המוצק ביותר של הדלת, אז אתה צריך למקם אותה שם. אם לדלת אין בריח, הקפד להתקין את השרשרת כשלושה עד שישה סנטימטרים מעל הידית. לאחר מכן, קדחו חורי פיילוט על החלק הנייח והדק את שני החלקים למקומם.

לאחר שמדדתם את המרחק לפתח, תוכלו להתקין את מנעול השרשרת. ייתכן שתצטרך מברג מיוחד בשביל זה. ודא שאתה מקבל את המתאים עבור החומרה שלך. רוב שרשראות הדלתות ישתמשו בברגי ראש פיליפס להתקנה. כדי להבטיח התקנה נכונה, כדאי להשתמש גם בעיפרון לסימון המרחק בין מסגרת הדלת למנעול השרשרת. ודא שאתה משאיר בערך סנטימטר של רווח בין מנעול השרשרת למשקוף, מכיוון שאתה פותח וסגור את הדלת שוב ושוב.

התקנת מנעול שרשרת על דלת פלדלת היא משימה פשוטה, במיוחד אם יש לך את הכלים המתאימים לעבודה. התקנת מנעול שרשרת על דלת אינה קשה, אך הביטחון הנוסף שהוא מספק יהיה שווה את הכסף שהושקע. אתה תשמח שעשית את זה. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהבית שלך יהיה בטוח יותר עכשיו. לא תצטרכו להזמין שוב מנעולן.

תקציר