החלפת מנעול לדלת עץ

אם דלת העץ שלכם ישנה וזקוקה להחלפת מנעול, מאמר זה יראה לכם כיצד מחליפים מנעול שקע.
נדבר גם על התקנת בריח ולחיצה מחדש של מנעול ישן ושחוק. ואם עדיין נתקעתם בבעיית מנעול, תשמחו לדעת שאתם לא לבד! בעלי בתים רבים מתמודדים עם בעיה זו ולמדו לתקן אותה בעצמם.

החלפת מנעול שקע עץ

אתה יכול לשנות את מנעול החריץ של דלת עץ בעצמך על ידי ביצוע כמה שלבים פשוטים. ראשית, עליך להסיר את בורג הבריח הקיים. בעזרת מברג בעל ראש שטוח, חטט את פני הדלת ושחרר את הבורג. לאחר מכן, הכנס ראש בורג חדש מאחורי ראש הבורג. לפני שתחליף את בריח הבריח, ודא שהחדש מתאים לדלת בצורה מושלמת. זה עשוי לדרוש ניתוב נוסף.

יש לקדוח את גוף המנעול לעומק הנכון. אתה יכול לסמן את החור עם מסקינטייפ. לאחר מכן, קדחו מספר חורים לאורך קצה הדלת. קדחו אחד מתחת לשני. לאחר מכן, החלק את הקצוות הגסים והנח את לוח הפנים החדש לתוך החלל. בהתאם למנעול, ייתכן שיהיה צורך בסיתות נוסף כדי להתאים לגוף המנעול. לאחר שסיימת לקדוח חורים, ייתכן שיהיה עליך לחתוך חורים נוספים לאורך קצה הדלת.

כדי להחליף את מנעול החריץ עץ

תחילה עליך להסיר את חומרת המנעול הישנה. לאחר הסרת המנעול, ייתכן שיהיה עליך לסתום את פתח השקע הקיים כדי למנוע מהדלת להתפצל. לאחר מכן, תוכל להתקין את המנעול החדש. כדי לאבטח את המנעול, ייתכן שיהיה עליך להשתמש בטריז כדי להחזיק את הדלת יציבה בזמן העבודה. לאחר שהסרת את השקע, ייתכן שיהיה עליך לסתום את החור לעומק הנכון.

כדאי לבחור את מנעול החריץ המתאים לדלת העץ שלכם בהתאם לדרישות היצרן. עם זאת, חשוב לזכור שלא כל מנעולי השקע הם בריטי תקן; אז הקפד לבדוק את סימן העפיפון על לוחית המנעול. אם לא, תצטרך לשנות את זה. אם אינכם בטוחים איזה סוג מנעול אתם צריכים, התייעצו עם מנעולן מקומי והוא יוכל להמליץ ​​לכם על המנעול המתאים לכם.

כמו כן, ניתן להחליף את מנעול השקע בצילינדר סטנדרטי. עם זאת, זו לא משימה פשוטה. תצטרך להכין את החומרים והכלים הדרושים לפני שתתחיל. לפני שתתחיל בתהליך, הקפד להשיג מסור שולחן ומקדחים. לאחר שהכנתם את כל החומרים הללו, תוכלו להתחיל בתהליך ההחלפה. לאחר שתהיה מרוצה מהתוצאה, תוכל להתקין את המנעול הגלילי החדש על דלת העץ.
גרים בפתח תקווה והסביבה את צריכים מנעולן יצאת בפתח תקווה

החלפת צילינדר חישוק

אם יש לכם דלת עץ, אולי אתם תוהים איך מחליפים צילינדר חישוק. גלילי חישוק משויכים בדרך כלל לדלתות קדמיות, והם מורכבים מצילינדר שמותקן בצד החיצוני של הדלת ותפס לילה בחלק הפנימי. כדי להחליף צילינדר, הסר תחילה את הישן וכל בורג שמחזיק אותו במקומו. לאחר מכן, הסר את הצילינדר מהדלת, ולאחר מכן בדוק שהוא מתאים לזה הישן. ייתכן שתצטרך מסור כדי לחתוך כל מוט צילינדר נוסף שיתאים לדלת.

אם מעולם לא החלפת מנעול עץ בעבר

זו יכולה להיות עבודה די מסובכת. למרבה המזל, ישנם פתרונות פשוטים לבעיה נפוצה זו. כל מה שאתה צריך זה מקדחה וזוג מסמרים קטנים או ברגים. אם יש לך בורג ארוך במיוחד, אתה יכול להשתמש בו כדי להסיר את המנעול הישן ולהתקין את החדש. לאחר מכן, בצע את השלבים להתאמת הצילינדר החדש כדי להבטיח שהוא מתאים בצורה מושלמת.

אם יש לך את הדלת כבר חמש שנים או יותר, אולי הגיע הזמן לסגור אותה מחדש. גם אם צילינדר החישוק מעולם לא נפגע, עדיין יכול להיות שיש לו סיכוי להיבחר על ידי פורץ. אם צילינדר החישוק שבור או פגום, חיוני להחליף אותו. ייתכן שתרצה להתקין בורג או שרשרת מתוך הבית ליתר אבטחה.

צילינדרים חישוקים זולים מספיק להחלפה, כאשר סט צילינדר חדש עולה פחות מ-PS4-5 עבור צילינדר בסיסי ו-PS6-7 עבור טבעת מוקשה אם אתה צריך את זה. יש להחליף את צילינדר המפתח אם צילינדר החישוק אינו פועל יותר. חלק מפוליסות ביטוח הבית פוסלות אם לצילינדר אין פינים מוקשחים.

בחירת המנעול המתאים לדלת העץ שלך היא קריטית. המידה הנכונה חשובה הן מבחינה ביטחונית והן מבחינה אסתטית. אם תרכשו מנעול שלא מתאים, הוא יהיה לא אטרקטיבי ואף עלול לפגוע בביטחון הבית שלכם. בחירה במנעול גדול מדי תקל על פריצת פורץ פנימה. בעוד שקל להדק צילינדרים של יורו, קל לפרוץ את אלו בגודל הלא נכון. כדי למנוע זאת, הקפידו למדוד את הדלת כראוי .
החלפת מנעול לדלת עץ

התקנת מנעול לדלת עץ

השלב הראשון בהתקנת בריח בעת החלפת מנעול דלת עץ הוא לקבוע היכן ימוקם החור בדלת. ודא שהחור ממוקם בגובה של 44 אינץ' מהקצה התחתון של הדלת. לאחר מכן, עליך להשתמש במסור חורים כדי לקדוח חור בקוטר של כ-2 1/8 אינץ'. מסור החורים חייב להיות בגודל המתאים עבור המותג והדגם של בריח.

לפני התקנת הבריח

אתה צריך לדעת את גודל הדלת. כדאי למדוד תחילה את עובי הדלת כדי שתוכל לקבל מדידה מדויקת. לאחר מכן, אתה יכול לחתוך את תבנית הנייר כך שתתאים. לאחר מכן תוכל להעביר את תבנית הנייר לדלת. ברגע שיש לך את המידה הנכונה, תוכל לקנות בריח מחנות לחומרי בניין. אם אינכם מצליחים לקדוח את הדלת, מנעולן יעזור לכם בהתקנה.

לפני התקנת הבריח החדש, עליך להסיר תחילה את הישן. לאחר מכן, עליך למדוד את רוחב הדלת ואת מרחק הנסיגה מראש הדלת. בעת מדידת הרוחב, עליך לבדוק גם את מיקום לוחית השביתה. זה יקל על התקנת הבריח החדש. לבסוף, בדוק את התפס עבור יישור תקין. לאחר מכן, הדק את הברגים והנח את הצלחת החיצונית הדקורטיבית מעל הבורג.
אביתר מומחה תיקון דלתות עץ מכל הסוגים במחירים משתלמים.

קל להתקנה מנעול בריח אם יש לך תבנית זמינה. הוא מכיל נקודות התייחסות וחורים לקדוח. המיקום הטוב ביותר עבור הבריח הוא שישה עד שנים עשר סנטימטרים מעל ידית הדלת. כדי להתקין מנעול בריח, השתמש בתבנית המצורפת למנעול. לאחר מכן, התקן את המנעול בהתאם להוראות התבנית. אם אתה צריך לקדוח את חור הבורג, הקפד לעקוב אחר הוראות התבנית.

בהחלפת מנעול לדלת עץ ניתן לבחור מנעול בריח. התקנת בריח היא פשוטה וזולה ותספק ביטחון נוסף לביתכם. אם אינכם בטוחים היכן לקדוח חורים, תמיד תוכלו להתייעץ עם מנעולן. מנעולים אלו זמינים במגוון רחב של גימורי מתכת והם יציבים מאוד. מנעולן מקומי יכול להתקין עבורכם מנעולים אלו.

מפתח מחדש מנעול פגום או בלוי

כשזה מגיע לאבטחת הרכוש שלך, מפתח מחדש של מנעול דלת עץ פגום או בלוי הוא צעד נבון. תהליך פשוט זה כרוך בשינוי המנגנונים הפנימיים של המנעול.
מנעול זכוכית מכיל סדרה של פינים קפיציים המתיישרים כאשר מפתח מסוים מוכנס. ברגע שהפינים יתיישרו, המנעול יסתובב.
לאחר המפתח מחדש, המנעול לא יקבל יותר את אותו מפתח, אך מפתח חדש יפעל.

ערכת מפתח מחדש מכילה כלים וחומרים שונים לביצוע העבודה. בהתאם לסוג המנעול, ערכת מפתח מחדש עשויה לכלול כלים שונים.
ייתכן שתצטרך מברג או כלי תיל כדי להסיר את הצילינדר. תצטרך גם כלי תיל או מהדק נייר כדי להכניס חוט לתוך החור הקטן של המנעול.

כאשר מפתחים מחדש מנעול דלת עץ פגום או בלוי

הקפידו לקבל את המפתח המקורי. מפתח מחדש הוא דרך טובה לשלוט למי יש גישה לנכס שלך. זה מועיל במיוחד אם איבדת את המפתח המקורי או איבדת אותו. זה גם יגן עליך מפני שוד על ידי אנשים לא מורשים. אם אינך זוכר את המפתח המדויק, תוכל להשתמש בשכפול.

מפתח מחדש של מנעול דלת עץ פגום או בלוי הוא תהליך פשוט, אך עליך לדעת מה אתה עושה ולהיות בטוח שאתה מסוגל לעשות זאת כמו שצריך. למנעול מספר חלקים נעים וניתן לפגוע במנגנון על ידי כניסת מפתח חדש למנעול. זה גם עשוי להיות קשה להסתובב אם הוא פגום, כך שהמפתח מחדש לא יפתור את הבעיה. אם לא נוח לך לעשות זאת, עדיף להחליף את המנעול לגמרי.

מפתח מחדש של מנעול פגום או בלוי לדלת עץ הוא פשוט וזול. למרות שהתהליך עשוי להיראות מסובך, הוא לא כמעט יקר כמו רכישת מנעול חדש. התהליך זהה לשינוי סיסמת Gmail.
זה גם הרבה יותר זול מרכישת מנעול חדש, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית אם אתה לא רוצה להוציא יותר מדי כסף.

תקציר