אודות אביתר

היי שמי אביתר אני מנעולן מתקן דלתות מכל הסוגים.בחברה ממוקמות ברוקמים 26 חולון אנו נותנים שירות בכל רחבי הארץ. יש ברשותי את הניסיון רב בתחום מעל 10 שנות ניסיון בתחום אני גר בחולון אני נותן שירותים בכל רחבי הארץ יש ברשותי צוות  נוסף שמגיעה לאזורים נוספים בארץ.

אודות הצוות של אביתר מנעולן

אם הגעתם לפה יש לכם תקלהבדלת או שאתם צריכים מנעולן מקצועי שיודע לבצע את העבודה ברמה גבוהה תוכלו להזמין את אביתר תיקון דלתות מכל הסוגים יחס אישי לכל לקוח. ברשותי ניסיון רב בתחום כמובן צוות אמין ומקצועי שיודע לבצע את עבודה ברמה הגבוהה כל אחד מהצוות שלי עבר הדרכה של יחס אישי לכל לקוח כמובן שירות אמין ומקצועי.

תשלחו לי תמונה או הסרטון תקבלו הצעת מחיר

אם אתם צריכים להזמין מנעולן מקצועי בעל מקצוע שיודע לבצע פריצת כספות החלפת מנעול פריצת דלתות תיקון דלתות כל סוג של עבודה שמבצעה מנעולן אמין ומקצועי בתחום תוכלו לשלוח לי תמונה או סרטון של סוג התקלה שישי לכם אני אשמח מאוד לתת לכם הצעת מחיר הוגנת מאוד בלי תמונה או סרטון לא אוכל לתת לכם מחיר בטלפון אני והצוות שלי עובדים בשקיפות מלאה כמובן עזרה בכל שאלה כמה שנוכל לעזור. למה לבחור בשירות של אביתר? אם הגעתם לפה אתם רוצים להזמין בעל מקצוע תוכלו לבקר באתר שלי למצוא מגוון רחב של אזורים עבודות שבצעתי עבור לקוחות כמובן תוכלו לקבל ממני ומהצוות שלי המלצות רבות של מאות לקוחות ומרוצים וממליצים עלינו. יש לכם תקלה או שאלה מקצועית בנושאים רבים בבית או בעסק שלכם תוכלו להתקשר אלינו קבל ייעוץ מקצועי בטלפון:050-8004087 או לשלוח מייל או בצור קשר באתר.

רוצים להמליץ על אביתר

אם אתם רוצים להמליץ על אביתר על צוות שלו להלן הדרכים שניתן להמליץ על אביתר: המלצה דרך בגוגל ביזנס>> https://g.page/r/CeWqk4WUzbmhEBE/review המלצה דרך בפייסבוק>> https://www.facebook.com/locksmithavitar/reviews

איזה סוגי עבודות אביתר צוות של אביתר:

  • פריצת רכבים ללא נזק מכל סוגי הדגמים
  • תיקון דלת ללא נזק מדלת פלדת ועד דלת זכוכית אלומיניום עץ כיוון הדלת החלפת צירים.
  • פריצת כספות קטנות גדלות כבדות דיגיטליות הכי חשוב ללא נזק.
  • התקנת מנעול כספת פריצה במחירים הוגנים.
  • פורץ קטנועים ואופנועים למנעולים ארגזים.
  • מומחה לכל סוגי תיבות דואר פריצה החלפה התקנה.
  • ציפוי דלתות במחיר שלא ניתן לפרסם.
  • החלפת התקנה מכירת צלינדרים ללא תחרות.